logo

baner

Kosmetologia pielęgnacyjna

 

Codzienna pielęgnacja skóry w zaciszu domowym powinna opierać się na odpowiednio dobranych preparatach. Uzupełnieniem właściwej ochrony skóry przed procesem starzenia się...

Więcej

Kosmetologia upiększająca

 

Kosmetologia upiększająca sprawi, że na nowo wydobyty zostanie blasku Twoich oczu. Zabiegi upiększające oprawę oka istotnie zmieniają nasz wizerunek. Farbowanie brwi i rzęs henną podkreśli również rysy twarzy ...

Więcej

Kosmetologia lecznicza

 

Intensywnie rozwijające się kosmetologia i medycyna estetyczna pozwalają na skuteczną walkę z procesem starzenia się skóry. Trend powrotu do natury wpływa na coraz szersze wykorzystanie...

Więcej

 

Kosmetologia pielęgnacyjna

Codzienna pielęgnacja skóry w zaciszu domowym powinna opierać się na odpowiednio dobranych preparatach. Uzupełnieniem właściwej ochrony skóry przed procesem starzenia się oraz negatywnymi czynnikami środowiskowymi są profesjonalne zabiegi kosmetologii pielęgnacyjnej. Podstawą każdego zabiegu jest prawidłowe oczyszczenie skóry oraz odpowiednio dobrane do potrzeb skóry składniki aktywne.

 

 

MASKA OXYGEN W ZABIEGU DOTLENIĄJCYM- IDEALNYM NA LATO

Unikalna maska o działaniu dotleniającym: Peeling tlenowy + maska tlenowa.

Działanie na zasadzie 2 w 1: usunięcie martwych komórek + dotlenienie skóry

Doskonale usuwa oznaki zmęczenia, oczyszcza i odtoksycznia poprawiając przy tym koloryt skóry.

Zwiększa absorbcję substancji aktywnych.

Zastosowanie:

- skóra szara i niedotleniona, zestresowana

- zanieczyszczona

- skóra palaczy

- skłonna do przebarwień

- wstęp do zabiegów nawilżających

 

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetologii pielęgnacyjnej w okresie jesiennym. Zabieg polega na kontrolowanym mechanicznym złuszczaniu naskórka, aż do żądanego efektu. Stopniowe ścieranie naskórka pozwala na walkę z objawami fotostarzenia czy przebarwieniami związanymi ze starzeniem menopauzalnym u kobiet. Skóra po zabiegu niejako zostaje „zdopingowana” do działania. Przyspieszają  procesy naprawcze, zostaje pobudzona synteza włókien kolegenowych i elastynowych. Ponadto po serii wykonanych zabiegów skóra o wiele lepiej przyjmuje aplikowane kosmetyki, a co za tym idzie – substancje aktywne mają szansę lepiej wniknąć w głąb.

 

PEELING KAWITACYJNY

W gabinecie Derma Visage mogą Państwo skorzystać z delikatnej, a zarazem skutecznej formy oczyszczania– peelingu kawitacyjnego. Zabieg wykonuję na specjalnym płynie (Cavi Deep Cleanser), który w swoim składzie zawiera 4% kwasu mlekowego. Dzięki czemu formulacja ta ułatwia usunięcie martwego naskórka i oczyszczenie porów. Po zabiegu skóra jest rozjaśniona i wygładzona, pory natomiast wyraźnie zwężone i oczyszczone.


PEELING AMFOTERYCZNY

Niekiedy jednak istnieją przeciwwskazania do wykorzystania ultradźwięków w zabiegu kompleksowym. Dlatego też w Derma Visage proponuję Państwu równie efektywną formę przygotowania skóry do zabiegów. Bioaktywny peeling amfoteryczny to optymalna formuła z 12% stężeniem kwasów AHA – glikolowego, mlekowego i cytrynowego. Poza tym w recepturze preparatu znalazły się aminokwasy, które przyspieszają regenerację skóry oraz zwiększają syntezę kolagenu w skórze właściwej. Współdziałanie kwasów i aminokwasów przygotowuje skórę do dalszych zabiegów przez zwiększenie wchłaniania substancji aktywnych w dalszej części zabiegu.


DERMOKOSMETYCZNA TERAPIA CELOWANA – ZABIEG „SZYTY NA MIARĘ KLIENTA"

Precyzyjny dobór stężonych substancji aktywnych to niewątpliwy sukces zabiegu. Innowacyjna koncepcja produktów marki Arkana zachwyci każdego. Możliwość wykorzystania różnych koncentratów w jednym zabiegu sprawia, że jest kompleksowy i działa na różne problemy skórne u jednego pacjenta.

 
Copyright © 2013 DermaVisage Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej. Projekt: Studio WWW | Tanie strony www